VІ Малі олімпійські ігри дошкільників

VІ  Малі олімпійські ігри дошкільників м. Вінниці

Юні спортсмени дошкільного навчального закладу здобули 2 бронзові медалі.

Кондюкова Віталіна - вихованка дошкільного навчального закладу № 73   м. Вінниці,

переможець міських спортивних змагань для дошкільників

"VІ Малі олімпійські ігри» (серсо)"

Тренер: Кондратюк Катерина Нестерівна,  вихователь групи № 2 «Калинонька». Вона уміло організовує усі свята і розваги в ДНЗ. Прививає дітям найкращі  норми поведінки, знання, уміння, які дітям необхідні для подальшого їх життя.

Віталінка - ніжна,  але впевнена в собі дівчинка. Їй  5 років. Батьки велику увагу приділяють фізичному розвитку дитини. Дівчинка відвідує танцювальний гурток, вивчає іноземну мову. Серед однолітків вирізняється високою руховою активністю, пластичністю, витримкою, вмінням швидко запам'ятовувати і відтворювати складні рухи. Займатися спортом для Віталіни - одне задоволення. Віталіна прийняла участь у VI Малих олімпійських іграх серед вихованців дошкільних навчальних закладів і тала призеркою із серсо (ІІІ місце).

Каюк Катерина - вихованка дошкільного навчального закладу № 73  м. Вінниці,

переможець міських спортивних змагань для дошкільників

"VІ Малі олімпійські ігри» (баскетбол)"

Тренер: вихователь Кондратюк Катерина Несторівна.

В нашій групі є Катруся -

Дуже спритна і гнучка.

З вуст не вирине «боюся!»

Чути: «Справа ця легка!»

Вміла, ніжна і привітна, добра, щира - ОСЬ ЯКА!

В спорті вдача її квітне. В неї все йде на «УРА!»

Про Катрусю можна розповідати багато. Дівчинка береться за будь-яку справу із завзяттям і натхненням. Вона наполеглива, цілеспрямована,    врівноважена. А ще - ніжна й мила! Її посмішка ніколи не сходить з обличчя. Через це їй підкорюється все, навіть Олімпійські висоти. Тому, на «VІ Малих олімпійських іграх» виборола III місце (баскетбол).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Вихованці ДНЗ № 73 «Теремок» зростають справжніми чемпіонами: полюбляють грати у різні спортивні  ігри, і саме тому вони зростають спритними, витривалими, артистичними, цілеспрямованими та надзвичайно здібними. Участь у Малих Олімпійських  іграх   приносить юним спортсменам   радість  змагання,  задоволення, впевненість у своїх силах, надію на подальші перемоги.