Безпека дитини

... Вітаємо всіх з першим снігом!

Але сніжок несе не тільки радість, але й небезпеку, особливо на дорозі. Саме тому необхідно навчити коржну дитину правилам поведінки на вулицях та дорогах в зимову пору року. Насамперед зверніть увагу дитини на обмежену видімість і слизьку дорогу. Потрібно, щод дитина зрозуміла, що треба бути вкрай уважним і стежити за дорогою.

У відлигу  на дорозі з'являється вода, дитина може впасти, адже їй не видно, що під водою є лід. Тому кожен крок необхідно перевіряти. Дуже серйозне питання - колір одягу дитини. Взимку, коли світловий день різко скорочується, одяг дітей повинен бути яскравим, мати світловідбіваючи смуги, особливо у молодших дітлахів. зверніть увагу на те, що верхній одяг з капюшоном помітно обмежує поле зору. А значить, якщо дитині потрібно переходити дорогу, не треба надягати на неї капюшон, або нехай поруч йде дорослий. Якщо на дитині багато одягу, її рухи обмежені. взуття має бути зручним і мати неслизьку, ребристу підошву. Взагвлі виходити треба з тог, що взимку небезпечним може бути все і тому потрібна додаткова увага. З категоричною забороною нагадуємо батькам: не можна везти дітей на санчатах через проїжджу частину. Слід дитину з санчаток зняти, санчата взяти в руки.

Необхідно категорично заборонити дітям катання на лижах, санчатах, ковзанах поблизу проїжджої частини. Батьки повинні пояснити дітям, де можна грати і займатися зимовими видами спорту. пам'ятайте, що ковзанака на тротуарі або на пішоходних доріжках може привести до серйозних травм. При слизькій дорозі допомагайте старим і дятям молодше вас. Вибирайте безпечне місце для ігор і розваг: майданчик біля будинку, дитячий парк.

Запам'ятайте: ваша безпека залежить від Вас!!!

Як правильно падати

При порушенні рівноваги - швидко присядьте, щоб знизити висоту, це найбільш реальний шанс утриматися на ногах. Не падайте на витягнуті руки. приземлюючись таким чином, ви ризикуєте отримати перелом променевої кістки. У момент падіння стисніться, напружте м'язи, згрупуйтеся і падайте на бік, піднімаючи голову, щоб не вдаритися потилицею, а доторкнувшись до землі, обов'язково перекотіться - удар, спрямований на Вас, розтягнеться і витратить свою силу при обертанні. Якщо Ви впали і через деякий час відчули біль в голові, нудоту, біль у суглобах, утворилися пухлини - терміново зверніться до лікаря в травмпункт, інакше можуть виникнути ускладення з поганими наслідками.