Комплектування дошкільного закладу

II. КОМПЛЕКТУВАННЯ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

2.1. Порядок комплектування дошкільного закладу визначається чинним законодавством.

2.2. Дошкільний заклад може мати одновікові та різновікові групи загального розвитку, а також групи з денним, цілодобовим та короткотривалим режимом перебування дітей.

2.3. Відкриття нових груп здійснюється за рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради.

2.4. Закриття та перепрофілювання груп за віком дітей здійснюється за наказом департаменту освіти Вінницької міської ради.

2.5. У дошкільному закладі функціонують групи загального розвитку. За рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради в дошкільному закладі можуть бути створені інклюзивні групи.

2.6. У дошкільний заклад приймаються діти від 1,5 до шести (семи) років.

Наповнюваність груп: від 1,5 до 3 років - 15 осіб;

від 3 до 6 (7) років- 20 осіб;

різновікова група - 15 осіб;

в оздоровчий період - до 15 осіб

2.7.  Для зарахування дитини у дошкільний заклад необхідно пред’явити:

-       заяву батьків, або осіб, які їх замінюють;

-   медичну довідку про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

-       довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення ;

-       свідоцтво про народження дитини;

-       документи для встановлення батьківської плати (за потреби).

2.8.  За дитиною зберігається місце у дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів).

2.9. Відрахування дітей з дошкільного закладу може здійснюватись:

-       за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

-    на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному закладі даного типу. Такий висновок одночасно повинен містити рекомендації щодо типу дошкільного закладу, в якому доцільне подальше перебування дитини;

-       у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом 2-х місяців.

2.10. Адміністрація дошкільного навчального закладу       зобов’язана письмово із зазначенням причин повідомити батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

2.11. Забороняється безпідставне відрахування дитини з дошкільного навчального закладу.