Проектна діяльність

Проектна діяльність

Метод проектів у царині дошкільної освіти можна розглядати як інструментарій впровадження сучасних психолого-педагогічних концепцій, що робить навчання дітей і дорослих партнерським, активним, результативним, адже дозволяє отримувати задоволення від процесу і результату власної та спільної діяльності. Під час проектної діяльності навчання стає особистісним надбанням та ціннісними здобутками дитини. Наш педагогічний колектив уже розробив та впровадив декілька проектів: «Літні гостини», «Ми мандруємо завзято з мамою і татом», «Використання інтерактивних форм роботи з батьками - умова успішної співпраці».

На даний час у нашому закладі реалізуються проекти:

*    "Ознайомлення з рідним містом як засіб патріотичного виховання дітей старшого дошкільного віку"

*    "Творчі ігри в дошкільному закладі"