Перелік додаткових освітніх послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Правову основу запровадження гурткової роботи в освітній процес ЗДО складає насамперед Закон України «Про дошкільну освіту». Проектуючи профільну спрямованість гуртків, секцій, студій для вихованців, ми дотримуємось норм п. 2 ст. 9: «Здобуття дошкільної освіти в закладах дошкільної  освіти  незалежно від підпорядкування, типів і форми власності має забезпечити виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти».

Робота гуртків будується з урахуванням вимог Базового компонента дошкільної освіти за комплексними і парціальними програмами всеукраїнського рівня впровадження, методичними, навчально-методичними посібниками, які рекомендовані або схвалені Міністерством освіти і науки України.

Проводиться гурткова робота у другій половині дня (до вечері) - у час, відведений для ігор, самостійної діяльності дітей.

Тривалість проведення гурткового заняття становить 15-25 хвилин залежно від віку дітей.