Україна незламна, сильна, талановита

Відповідно до плану роботи департаменту освіти Вінницької міської ради на 2023 рік, з метою посилення національно-патріотичного виховання, подальшого розвитку та пропаганди кращих досягнень народного та сучасного мистецтва, духовних і культурних надбань українського народу, виявлення обдарованих дітей у сфері мистецтва, вдосконалення майстерності вокального співу, хореографії, декламування, розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку та з нагоди відзначення Дня захисту дітей:

1.Організувати та провести конкурс «Україна незламна, сильна, талановита» у рамках фестивалю дитячої творчості «Сяйво талантів» серед дітей дошкільного віку з 22.05.2023 по 16.06.2023  у ІІ тури.

Жанрові номінації Конкурсу:

2.2.1. Вокальний (солісти, дуети, ансамблі):

- дитячі українські народні пісні;

- сучасні дитячі пісні українською мовою;

- дитячі пісні народів світу;

- авторські пісні членів родини тощо.

2.2.2. Хореографічний (солісти, дуети, малі форми):

- народний танок;

- народна стилізація;

- сучасна хореографія (contemporary dance, modern dance, jazz-modern та інше);

- бальний танок;

- спортивний танок;

- танці народів світу тощо.

2.2.3. Художнє читання:

- вірші патріотичного спрямування;

- гуморески;

- вірші іноземною мовою;

- авторські вірші членів родини;

- твори сучасних авторів та класиків української літератури тощо.

2.2.4. Оригінальний:

- пісочна анімація;

- циркові номери;

- фокуси тощо.

Тривалість відеороліків та фотопрезентацій до 4 хв.

3.3. Оцінювання відео відбудеться членами журі за такими критеріями:

- відповідність манери подачі конкурсного твору, хореографічної постановки тощо до жанру та віку конкурсантів;

- рівень виконавської майстерності;

- творчий підхід та індивідуальність виконавців;

- артистизм і сценічна культура;

- наявність і естетика елементів сценічного одягу та декорацій;

- оригінальність;

- креативність.

3.4. Вікові категорії: діти дошкільного віку.

3.5. Твори виконуються мовою оригіналу, наживо, під фонограму -1, або а′cappella.

3.6. Відеозйомка повинна проводитися без вимкнення відеокамери (телефону) і монтажу. Відео має бути чітким і мати гарний звук. Не допускається знімати учасника зі спини. Під час виконання програми, на відео повинні бути чітко видні руки, інструмент та особа виконавця в залежності від номінації. У ансамблевому виступі повинні бути чітко видні всі учасники ансамблю. Допускається аматорський формат при дотриманні всіх інших умов Конкурсу.

Під час запису відео дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без обробки аудіосигналу).

Дата: 22.05.23