Розмір плати для батьків за харчування дітей

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №73 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

м. Вінниця

04.01.2022                                                                                        № 1-АГ

Про встановлення вартості харчування

дітей в закладі дошкільної освіти

На виконання рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради № 3277 від 30.12.2021 року «Про встановлення вартості харчування дітей в закладах дошкільної освіти, що належать до комунальної власності Вінницької міської територіальної громади, та визнання такими, що втратили чинність пункти 1, 2, 3 рішення виконавчого комітету міської ради від 30.12.2020 року № 2893 (зі змінами)»

НАКАЗУЮ:

1. Установити з 01 січня 2022 року вартість харчування дітей в закладі  дошкільної освіти в день:

1.1. Віком від одного до чотирьох років – 34,00 грн. (тридцять чотири гривні).

1.2. Віком від чотирьох до шести (семи) років – 46,00 грн. (сорок шість гривень).

2. Установити розмір плати батьків за харчування дітей в закладі дошкільної освіти 75% від вартості харчування в день.

3.Визнати таким, що втратив чинність наказ №68 від 03.09.2021р. «Про встановлення вартості харчування дітей в КЗ «ДНЗ №73 ВМР»»

4. Сестрам  медичним старшим  Тетяні ГАВРИЛЮК, Анастасії ГУРБІ:

4.1. Забезпечити організацію харчування дітей, дотримуючись нормативних вимог, враховуючи вищеозначену вартість харчування в день дітей  до чотирьох років і від чотирьох до семи років.

4.2. Враховувати норми для дітей до чотирьох років і від чотирьох до семи років при складанні замовлень на продукти харчування.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Завідувач                                    Валентина  ГУМЕНЧУК

50% від вартості сплачують батьки дітей з багатодітних сімей.

Безкоштовно харчуються в закладі дошкільної освіти діти, які належать до пільгових категорій:

- діти учасників бойових дій (АТО, ООС)

- діти з сімей ВПО

- діти-сироти

- діти з інвалідністю

- діти з малозабезпечених сімей