Історія нашого закладу

Історія нашого закладу

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад № 73 Вінницької міської ради" побудований у 1980 році Вінницьким заводом «Кристал».

Перша завідуюча, Кравчук Клавдія Сергіївна самовіддано працювала над створенням матеріально-технічної бази закладу, завжди була в авангарді нових педагогічних результативних підходів спрямованих на розвиток, навчання та виховання дітей.

Славні традиції закладу продовжила Кметюк Галина Захарівна - виважений, толерантний педагог, яка піклувалась про забезпечення належного рівня навчально-виховної діяльності з дітьми, створення гарного мікроклімату в колективі.

У 2002 році, згідно рішення Вінницького виконкому,  дошкільний заклад передано у комунальну власність міста.

З цього часу дошкільний навчальний заклад очолювала Козловська Олена Федорівна. З приходом на посаду завідуючої Козловської О. Ф. дошкільний заклад примножив свої традиції. З вересня 2014 року по 2023 рік керівником закладу була Гуменчук Валентина Василівна. А з вересня 2023 року його очолює Костецька Оксана Анатоліївна

У 2016 році розпочалась реконструкція КЗ "ДНЗ№73 ВМР", в ході якої здійснено утеплення зовнішніх стін будівлі, замінено дах, оновлено всі комунікації та ігрові майданчики, обладнання харчоблоку, пральні, а ще у садочку обладнано нову спортивну залу. Сьогодні це сучасний дошкільний навчальний заклад у барвистому куточку Вінниці, де працює висококваліфікований, згуртований, дружній колектив, що налічує 53 працівники, які забезпечують всі умови для гармонійного розвитку дитини у сучасному суспільстві. Завдяки плідній співпраці керівника, колективу та батьків дошкільний навчальний заклад заслужено користується авторитетом серед мешканців мікрорайону «Вишенька».

Гімн закладу дошкільної освіти № 73:

В нашім місті є садок,
В нього назва «Теремок».
В ньому місця є багато,
«Теремок» - велика хата.

Всіх він мило зустрічає,
«Теремок» наш в місті знають.
Він, неначе казка, диво.
Наш садок такий красивий!

Підростають в ньому діти,
Все навчаються робити:
І читати, писать.
Не дадуть тут сумувать!

А коли приходить свято,
Гостей повно: мами і тата,
В залі музика гримить,
Всіх одразу звеселить.

У танок ідуть малята,
В них фантазія багата.
Веселяться всі в садочку,
В нашім славнім «Теремочку».

Т. Артем’єва