Умови доступності закладу для дітей з особливими потребами
 Інклюзивною формою навчання наразі охоплено 5 дітей , які перебувають в групах старшого віку №5 і середнього віку №6.

/uploads/M_T_Z/222.jpg

Після перепрофілювання групи загального розвитку на інклюзивну внесено зміни до штатного розпису. Зокрема, введено ставку асистента вихователя. У закладі облаштована ресурсна кімната.

З метою забезпечення вільного доступу до якісної освіти дітей в закладі Валентиною Гуменчук та вихователем-методистом Оленою Колосовою була створена команда психолого-педагогічного супроводу. Її члени розробили індивідуальні картки розвитку для кожної дити з ООП.

В створеному педагогами середовищі діти з особливими потребами отримують багато можливостей для соціальної взаємодії зі своїмии ровесниками. Вихователі і асистент вихователя цілеспрямовано сприяють спілкуванню і взаємодії між дітьми, застосовуючи для цього різні способи. Педагоги всіляко підтримають дітей, яким подобається чогось навчати товаришів, допомогати їм. Дорослі пропонують дітям види діяльності, які передбачають взаємодію і взаємозалежність, що сприяє встановленню між ними дружніх стосунків. Заохочують дітей обирати не лише види діяльності, а й товариша, з яким її здійснюватимуть.

У закладі наявні два панддуси, що забезпечують доступ дітей з обмеженими можливостями на І поверх.
/uploads/M_T_Z/p1.png /uploads/M_T_Z/p11.png