Правила прийому дітей

3. Правила прийому дітей до закладу дошкільної освіти

3.1. Прийом дітей до закладів дошкільної освіти, як правило, здійснюється керівником (відповідно до списків, сформованих базою даних та поданих реєстратором) упродовж періоду комплектації груп (серпень-вересень) поточного року у відповідний заклад дошкільної освіти.

У випадку недоукомплектування груп керівник ЗДО здійснює прийом дітей упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих базою даних та поданих реєстратором) у термін 30 календарних днів від дати подання інформації про вільні місця в ЗДО держателю Реєстру.

3.2. Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі. При зміні статусу автоматично на електронну адресу заявника буде відправлене електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну.

3.3. У разі встановлення статусу «Є можливість зарахування в ЗДО» заявник зобов'язується протягом 30 календарних днів подати керівнику ЗДО усі необхідні документи для зарахування, передбачені п.6 Положення Про дошкільний навчальний заклад від 12.03.2003 року №305 (зі змінами), листа МОЗ України від 25.04.2018:

1. Довідка від сімейного лікаря;

2. Завірена лікарем копія карти профілактичних щеплень

3. Копія і оригінал свідоцтва про народження

4. Копія паспорта одного з батьків

5. Довідка з ЖЕКу про склад сім'ї   (дійсна 1 місяць)

6. Реєстраційна картка про встановлення статусу щодо можливості зарахування в даний ЗДО, яка роздруковується з розділу «Перевірка статусу заявки по серії та номеру свідоцтва про народження» з персонального комп'ютера або в Центрі адміністративних послуг Вінницької міської ради

7.Довідка від лікаря про епідоточення  (дійсна 3 дні)

8. Папка  з файлами

3.4 Керівники ЗДО вносять в реєстр номер та дату наказу про зарахування дитини, відповідно статус заявки автоматично змінюється на «Зараховано» і відбувається зняття з черги.

3.5 Першочергово зараховуються до ЗДО наступні категорії

• діти-інваліди, які не мають протипоказань перебування в ЗДО;
  • тубконтактні діти, діти, які перехворіли на туберкульоз чи мають ускладнення після БЦЖ;
  • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти, які перебувають під опікою чи в прийомних сім'ях;
  • діти одиноких батьків (виключно вдів, вдівців);
  • діти працівників дошкільних закладів  у разі виходу на роботу;
  • діти із сімей, які прибули з території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь та південно-східних регіонів України;
  • діти із сімей військовослужбовців, що призначені для проходження служби у м.Вінниці з іншої місцевості на час оголошення мобілізації згідно Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 17.03.2014 року №303/2014 з урахуванням вікових категорій дітей, групи для яких сформовано в дошкільному навчальному закладі;
  • діти учасників бойових дій.

3.6 Позачергово зараховуються до ЗДО наступні категорії:

• діти батьків-інвалідів І групи, в тому числі діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС (1:10);
  • діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку, якщо одна дитина відвідує даний ДНЗ (1:10);
  • діти працівників прокуратури, судів та правоохоронних органів, що призначені для проходження служби з іншої місцевості (1:10);
  • діти військовослужбовців (1:10).

3.7 Керівники ЗДО щомісячно (5 числа поточного місяця) подають звіт про наповненість груп за звітний період.

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся, будь ласка, за телефоном «Цілодобової варти» 15-60

чи на електрону адресу  dnz@vmr.gov.ua