Наступність у роботі зі школою

Акценти задля наступності в роботі дошкільного закладу і початкової школи. У чому полягає цей зв‘язок? У єдності, взаємозалежності та узгодженості мети, змісту, форм і методів організації освітнього процесу: учителі з освітніми програмами, методами і прийомами розвитку дітей старшого дошкільного віку, вихователі - з освітніми програмами і технологіями навчання початкової школи. Педагог старшої групи №3, Ірина Глушич  переконалась у цьому на власному досвіді під час проведення уроку в КЗ «Вінницький ліцей 10».

/uploads/news/18.01 nast_u_rob_zskoloy/1/1.jpg  /uploads/news/18.01 nast_u_rob_zskoloy/1/2.jpg
 /uploads/news/18.01 nast_u_rob_zskoloy/1/3.jpg   /uploads/news/18.01 nast_u_rob_zskoloy/1/4.jpg
 /uploads/news/18.01 nast_u_rob_zskoloy/1/5.jpg   /uploads/news/18.01 nast_u_rob_zskoloy/1/6.jpg

Дата: 18.01.2022