Конкурс «З Україною в серці»

У період з 16.05.2022 року по 01.06.2022 року проведено конкурсу  «З Україною в серці» у рамках фестивалю дитячої творчості «Сяйво талантів». У конкурсі взяли участь 10 дітей.

Доведено інформацію щодо проведення конкурсу «З Україною в серці» до відома працівників та членів родин вихованців КЗ «ДНЗ № 73 ВМР», розмістивши її на Web-сайті закладу та на сторінці ЗДО 73  «Теремок» Facebook. Відзняті відео із виступом дітей були розміщені у Facebook під хештегом З_ВІРОЮ_В_СЕБЕ,_В_МАЙБУТНЄ_В_УКРАЇНУ!

Слід відзначити вихователів груп № 8, 13, 3, 5, 6, 12 та батьків вихованців, які долучились до співпраці та прийняли активну участь.

За підсумками членами конкурсної комісії КЗ «ДНЗ № 73 ВМР»  онлайн-Конкурс «З Україною в серці» визначено наступних переможців:

ХУДОЖНЄ ЧИТАННЯ:

номінація «вірші патріотичного спрямування»

І місце -  Анна Цяпало

ІІ місце -  Добровольська Кароліна

ІІІ місце -   Мацкова Мирослава, Собко Поліна, Ядвіжин  Богдан, Тимофій Коноводов, Кузьменко Соломія.

ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР:

номінація  фокуси

І місце – Олійник Богдан

ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ЖАНР:

номінація спортивний танок

І місце – Анна Сеник

Нагороджено Подякою Васильченко Поліну, вихованку групи № 12, в номінації - ВОКАЛЬНИЙ ЖАНР.

Вітаємо  Анну Сеник, вихованку групи № 13,

з перемогою у конкурсі!