Педагогічна рада

Педагогічна рада « Синергія партнерства на шляху збереження здоров‘я дитини». Не здаваймося, докладаємо зусиль для вдосконалення своїх професійних умінь, шукаймо нові способи і методи роботи, відповідні новим умовам життя.

Порядок денний:

1.     Виконання рішень попередньої педагогічної ради.

2. Збереження емоційного здоров’я дітей в умовах воєнного стану(інформаційний меседж, завідувач В. Гуменчук).

3.     Забезпечення додаткової підтримки дітям з ООП ( методичний кейс вихователь Т. Бурко).

4. Методична скарбничка: проводимо гімнастику правильно (педагогічна майстерня, вихователь М. Їжаківська).

5. Співпраця з батьками вихованців у в умовах війни.  Дистанційна робота педагогів. (за результатами  аналітичної перевірки вихователь-методист О. Колосова )

6.     Проєкт орієнтовного плану підвищення кваліфікації педагогів. (вихователь-методист О. Колосова)

КЗ "ДНЗ №73 ВМР" Теремок | Педагогічна рада « Синергія партнерства на шляху збереження здоров‘я дитини» | Facebook

Дата: 29.11.22р.