Наш навчальний заклад


Місяць цифрової грамотності в закладах освіти

 
 
  @Дія.Цифрова освіта

 З 01.11.2023 р. по 24.11.2023 р. проходить Місяць цифрової грамотності, з метою формування та розвитку цифрових навичок та цифрових компетентностей громадян, підвищення рівня обізнаності щодо небезпек в Інтернеті, удосконалення професійних стандартів з урахуванням рамок професійних цифрових компетенцій.

Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

У рамках проведення Місяця цифрової грамотності пропонуємо долучитися до активностей:

· ознайомлення з платформою «Дія. Цифрова освіта»;

· складання національного тесту з цифрової грамотності «Цифрограм»;

· перегляду освітніх серіалів: «Основи кібергігієни», «Кіберняні», «Обережно! Кібершахраї», «Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», «Як громаді стати цифровою», «Електронний підпис».

Скористайтесь можливістю підвищення цифрової грамотності, щоб впевнено себе почувати в сучасному світі, користуватись електронними сервісами.

Реєструйтесь на платформі @Дія.Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/https://www.facebook.com/diia.education) та проходьте освітні серіали.

Бажаємо успіхів в опануванні цифрових навичок.

 


Дата: 01.11.23


Новини

Сонечко

Архів новин