Враховуючи умови сьогодення з педагогами закладу були проведені онлайн-консультації: «Не просто укриття, а простір для життя», «Освітній процес в умовах війни». Старша медична сестра Т. Гаврилюк провела навчання за темою: «Перша домедична допомога» та надала рекомендації щодо йодної профілактики.
Адміністрацією закладу було розроблено алгоритми дій на випадок відключення тепла, електроенергії, відсутності зв`язку. Заступником завідувача з господарства Л. Гаврилюк перевірено стан засобів пожежогасіння, евакуаційних виходів, електроприладів, наявності інструкцій з техніки безпеки на робочих місцях та їх відповідності вимогам нормативних документів.
Вихователями усіх вікових груп були проведені тематичні онлайн-заняття. Педагоги раннього віку з метою виховання свідомого ставлення до свого здоров’я провели міні-заняття на тему: «Я - маленький пішохід». Тиждень знань безпеки життєдіяльності - YouTube Вихователі молодшого віку груп № 3,13, організували та провели з дітьми онлайн-екскурсію по проспекту Космонавтів, під час якої діти оволодівали знаннями правил дорожнього руху. Вихователь старшої групи № 12, Чимирис О.А., використала інтерактивні методи навчання: бесіду-полілог «Де живуть вітаміни», дослідницько-пошукова діяльність «Чудеса кока-коли», малювання овочами (буряком та гарбузовим соком). Педагог середнього віку Т. Олійник під час відеозаняття закріпила з дітьми важливість правильного та вчасного застосування пігулок під час онлайн-заняття «Лікар Пігулкін».
Змістовну інформацію отримали діти старшої групи № 8 ( вихователі Л. Чернолуцька, С. Данилюк) під час онлайн-заняття, використовуючи запитання пошукового характеру, надали дітям знання про необхідність та важливість дотримання правил дорожнього руху, познайомили з дорожніми знаками під час заняття на тему: «Ми – зразкові пішоходи». Педагог старшого віку № 11, Н. Іванова під час тематичного онлайн-заняття «Все про ґудзик» надала дітям рекомендації щодо безпечного користування голкою.
Для оптимізації рухового режиму вихователі організували цікаві сучасні фізкультхвилинки ( педагоги груп № 3,13,1,2,4,8). Моделювання небезпечних ситуацій в ігровій формі «Сірники не іграшка», «побутові електроприлади в загадках», «Безпечні та небезпечні речі для малечі» допомогли свідомо осягнути можливі негативні наслідки, та переконатися в існуванні дієвих способів виходу з небезпечних ситуацій з дітьми з дітьми середнього та старшого дошкільного віку.
Була організована онлайн-виставка дитячого малюнка «Небезпеки, що нас оточують». Поповнено інформаційним матеріалом з питань безпеки вайбер-групи для батьків. Розроблені онлай-консультації для родин вихованців «Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану», «Будь помітним на дорозі – збережи життя», «Як поводити себе при радіаційній чи ядерній небезпеці».
Дата: 14-18.11.22